אור מחשבים
טכנאי מחשבים ורשתות
    

          להזמנת שירות התקשרו - אור 054-4509979

תיקון מרחוק, שליטה מרחוק 

חיבור מרחוק לצורך תמיכה טכנית ותיקון מחשב


לא פעם הסתבכתם עם המחשב והייתם רוצים שמישהו אחר ישב במקומכם ויגדיר את המדפסת החדשה, או יגלה מה הסיבה שהדפדפן שלכם איטי כל כך. היום כבר אין צורך לקרוא לטכנאי מחשבים שיגיע במיוחד אליכם אל הבית, אלא אפשר לבצע חיבור מרחוק של שני מחשבים, ולאפשר לתומך לפתור עבורכם את הבעיות.

             
     פורסם: יום שלישי, 02 ביוני 2015, 20:20 | אור מחשביםחיבור מרחוק מאפשר גישה של משתמש אחר למחשב שלכם, וביצוע פעולות במחשב האישי שלכם. זאת מבלי להגיע אליכם פיזית או להיות מול המחשב שלכם –השליטה נעשית מרחוק. טכנאים יוכלו להתחבר למחשבם מרחוק ולטפל בתקלות שבו, וזאת מבלי לגבות תשלום על הגעה או לבזבז זמן יקר בהגעה אליכם.
הורדה והתקנה לתוכנת ShowMyPc או Ammy לחיבור מרחוק


הרידו אחד מתוכנת ההשתלטות במחשבכם על ידי לחיצה על התמונה.


תיקון מחשבים בשליטה מרחוק כדי להוריד את התוכנה
AmmyAdmin או
ShowMyPc
לחץ על תמונה

חיבור מרחוק


לאחר הורדה, תפעילו את הקובץ התקנה ותעברו על תהליך התקנה מואד פשוט, קל וקצר.
 
לעזרה התקשרו לטלפון 054-4509979. 

חיבור מרחוק- מה זה בכלל ואיך זה עובד?

חיבור מרחוק מחבר את המחשב שלכם למחשב של משתמש אחר, כך שהמשתמש אחר יכול לבצע פעולות במחשבכם כאילו היה שלו. בכדי לחבר מחשב מרחוק יש להוריד תוכנת שליטה מרחוק או להיכנס לכתובת אינטרנט מוגדרת מראש שתינתן לכם על ידי המשתמש שמעוניין להתחבר אליכם. רק לאחר האישור שלכם המחשב יתחבר אל המשתמש השני, ולאחר סיום העבודה תנתקו את שני המחשבים. כך שבכל עת השליטה עדיין בידיכם.

חברות גדולות המעסיקות מספר רב של עובדים מציעות שירותי תמיכה טכנית לכלל העובדים על ידי חיבור מרחוק- עד כדי כך חיבור מרחוק הוא יעיל ונוח. משמעות חיבור מרחוק היא שמישהו אחר משתמש ושולט במחשבכם. כאשר הכלי הזה נמצא בידיים לא נכונות מדובר בכלי מאוד מסוכן. זו המטרה של חלק מתוכנות הריגול הזדוניות- לעקוב אחר הפעולות שלכם במחשב. לכן, אפשרו שליטה מרחוק רק לאדם מהימן.

לחיבור מרחוק יתרונות ושימושים רבים. היתרונות ברורים –חיבור מרחוק חוסך הגעה פיזית למקום שבו נמצא המחשב השני. חיסכון של זמן ושל כסף, ומאפשר נוחות מרבית. לאחר שהבהרנו כי חיבור מרחוק יש לאפשר רק לאנשים שאתם סומכים עליהם, כעת נברר מה השימושים האפשריים של תיקון מרחוק.

תמיכה טכנית ושירותי טכנאי מחשבים

באם אתם זקוקים לתמיכה טכנית והנציג הטלפוני לא מצליח להסביר היטב- שליטה מרחוק תפתור את הבעיה. הנציג יוכל להתחבר אליכם ולהתאים את ההגדרות בהתאם לצרכים שלכם.
גם טכנאי מחשבים יוכל להתחבר אליכם למחשב, להריץ אנטי וירוסים ולפתור חלק מהתקלות. חשוב להדגיש כי זו עזרה ראשונית לתקלות במחשב משום שיש תקלות שמחייבות הגעת טכנאי כמו ניקוי מאוורים, התקנת רכיבים כגון התקנת כרטיס מסך וטיפול בהארד דיסק.

התקנת תוכנות וציוד קצה

מלבד תמיכה טכנית ופתרון תקלות, חיבור מרחוק מאפשר לכם להתקין תוכנות בקלות בלי מאמץ- ספק התוכנה יתחבר אל מחשבכם ויתקין אותה עבורכם. באותו האופן תוכלו להתקין מדפסת, רמקולים ושאר ציוד קצה.

שיתוף פעולה עסקי

שיתוף פעולה עסקי המצריך שיתוף של מידע אפשרי בצורה נוחה באמצעות חיבור מרחוק. תוכל להיכנס למחשב של שותפך ולראות את המסך שהוא רואה, להסתכל בקבצים של שותפך ובמידת הצורך לתת מענה ללקוח מתוך המחשב של שותפך- כאשר אתה יושב מול המחשב שנמצא בביתך.

לסיכום, חיבור מרחוק מקשר בין המחשב שלך למחשב של המשתמש השני. היתרונות שבכל ברורים- חיסכון של פגישה והגעה פיזית עד למקום הימצאך. הסיכון הוא במסירת האי. פי של המחשב שלך (כתובת האישית של מחשבך) לאדם לא מהימן שבמקום להועיל יזיק למחשבך. גם במקרה כזה השליטה בידך- על ידי ניתוק המשתמש השני, יחד עם זאת יש לפקוח עין ולאפשר שליטה מרחוק רק לטכנאי מחשבים מוסמך, ספק מורשה של התוכנה ואדם שאתם סומכים עליו.

עוד מאמרים בנושא מחשבים


התקנת ווינדוס 10
- המדריך המלא להורדת והתקנת מערכת ההפעלה החדשה מבית מיקרוסופט ווינדוס 10
התקנת ווינדוס 8 - מדריך עם סרטון כיצד להתקין ווינדוס 8, צעד אחר צעד.
טיפול במחשב איטי - כמה לשיפור ביצועי המחשב


סרטון הדרכה מראה כיצד להוריד ולהתקין תוכנה לחיבור מרחוק Team Viewer.
באמצעותה ניתן לשלוט במחשב מרוחק לצורך תמיכה טכנית ועזרה.


מדריך להתקנת והורדת תוכנת אנטיוירוס חינם, תוכנה מומלצת מיקרוסופט     
סקיוריטי אנטי וירוס לבדיקה ושמירה על מחשב שלכם מפני וירוסים ואנטי ריגול.


מדי פעם מומלץ לעשות ניקוי מחשב מאבק כדי למנוע התחממות יתר לחלקים השונים במחשב.
אבק גורם למחשב ליהות איטי. בסרטון אני מראה לכם איך בדרך פשוטה וקלה לנקות את המחשב.אולי יעניין אותך גם:

תחזוקת מחשבים
מחשב איטי ונתקע
מסך כחול במחשב
מחשב לא נדלק
פקודות למחשב
הגדרת דואר אלקטרוני באאוטלוק
מפרטי מחשב
התקנת ווינדוס 10
> שדרוג לחלונות 10
התקנת ווינדוס 8
התקנת מדפסת
> מסך שחור במחשב
> גיבוי מחשב
> ניקוי וירוסים במחשב
תגיות: תיקון מרחוק, חיבור מרחוק, תיקון מחשב בשליטה מרחוק,אור מחשביםהאתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים