אור מחשבים
טכנאי מחשבים ורשתות
    

          להזמנת שירות התקשרו - אור 054-4509979

הגדרת דואר אלקטרוני

כיצד להתקין ולהגדיר דואר של ספקי אינטרנט בתוך אאוטלוק 2007\ 2010\ 2013


הגדרת דואר אלקטרוני בתוכנת אאוטלוק 2007, אאוטלוק 2010 ואאוטלוק 2013

             

הגדרת דואר באאוטלוק


מיקרוסופט אאוטלוק היא תוכנת מייל אלקטרוני, מועדפת ביותר בן המשתמשים באולם. היא חלק מחבילת מיקרוסופט אופיס שכולל בתוך פויאר פוינט, אקסאס. אקסל וורד. לאופיס יש כמה מהודרות, אחרונות בן הן אופיס 2013,2010,,2007,2003. בכל מהדורה, התוכנה משופרת למראה ושימושיות. בנוסף לדואר, אאוטלוק כולל לוח שנה, יומן, ניהול משימות ופתקים לתזכור.

במאמר זה אני רוצה לתת לחם הסבר כיצד להגדיר דואר אלקטרוני במיקרוסופט אאוטלוק. אותם הגדרות נכונים גם לאאטלוק 2013, 2010 ו-2007. רובם משתמשים בכתובות מייל של ספקי אינטרנט בזק, 012 סמייל, נטוויזיון, 013, כל לקוח שמתחבר לאינטרנט באחד הספקיות האינטרנט בארץ, מקבל גם תיבת מייל יחד עם שם משתמש וסיסמה להתחברות לאינטרנט.


>> סרטון הדרכה מראה צעד אחר צעד, הגדרת דואר בתוך אאוטלוק 2007


לפני שמתחילים להגדיר את אאוטלוק, חשוב לברר עם ספקיות האינטרנט, מה סיסמה ושם המשתמש, עם אתם לא זוכרים או לא רשמתם.

הפעל את תוכנת אאוטלוק. תחילה יש להיכנס ללשונית "כלים" ולחצו על "הגדרת חשבון"...בכרטיסיה דואר אלקטרוני, לחצו על "חדש".בדף בחר שירות דואר אלקטרוני בחרו "דואר אלקטרוני באינטרנט" POP,‏ IMAP או HTTP
ניתן לסמן את האפשרות "קבע באופן ידני את תצורת הגדרות השרת".הקלד את השם שאותו אחרים יראו כשתשלחו מייל מחשבון שלכם. בתיבת "דואר אלקטרוני" יש לרשום את הכתובת הדואר.בשדה "שרת דואר נכנס", הקלד שרתי דואר של ספקיות האינטרנט בארץ.

בזק בינלאומי
שרת דואר נכנס mail.bezeqint.net.il
שרת דואר יוצא mail.bezeqint.net.il

smile 012
שרת דואר נכנס pop.012.net.il
שרת דואר יוצא smtp.012.net.il

נטוויזן
Incoming mail server mail.netvision.net.il
Outgoing mail server mailgw.netvision.net.il

וואלה
in.walla.co.il
out.walla.co.il 

Gmail
imap.gmail.com
smtp.gmail.com

בחלון הגדרות נוספות לחצו על "שרת  יוצא". יש לסמן "שרת דואר היוצא שלי דורש אימות".בסוף לא לשכוח לעשות בדיקת הגדרות חשבון.

בהצלחה
סרטון הדרכה מראה כיצד להוריד ולהתקין תוכנה לחיבור מרחוק Team Viewer.
באמצעותה ניתן לשלוט במחשב מרוחק לצורך תמיכה טכנית ועזרה.


מדריך טכנאי מחשבים, איך להסיר תוכנה מהמחשב באמצעות הממשק להסרה והוספה של תוכנות תחת קטגוריה "הסרת תוכניות" לוח הבקרה, לחצו על הסמל "התחל", "לוח בקרה", "תוכניות", לחצו "הסר תוכנית", בחרו את התוכנית שברצונכם להסיר ובחלקו העליון של המסך בחרו "הסר".


מדריך מחשבים כיצד להגדיר נתב אלחוטי, הכניסה לממשק הגדרות של הנתב נעשית באמצעות הקלדת כתובת 192.168.1.1 בשורת הכתובת בדפדפן. יש להזין שם משתמש וסיסמא admin חשוב להגדיר שם ואבטחה לרשת שלכםתגיות
: הגדרת דואר אלקטרוני, הגדרת מייל בתוך Outlook 2007, הגדרת דואר 2010, הגדרת דואר בתוך אאוטלוק 2013, הגדרת דואר של ספקי האינטרנט בתוך אאוטלוק 
חיפוש :
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים